Wszyscy pragniemy wyglądać pięknie i zdrowo…

Dzięki Coco Chanel, która spopularyzowała modę na opaleniznę, brązowy odcień skóry stał się symbolem zdrowia seksu i elegancji.

Najbardziej popularny dotąd sposób osiągania efektu zbrązowienia skóry – ekspozycja na promieniowanie UV- okazał się być bardzo niebezpieczny dla wyglądu i zdrowia skóry!

Dziś wiemy, że osiągnięcie efektu widocznej opalenizny w sposób tradycyjny na słońcu lub w solarium nie tylko wymaga więcej cierpliwości, ale oznacza także poważne zagrożenie dla zdrowia i wyglądu naszej skóry. Każdorazowa ekspozycja na słońce powoduje przyspieszone starzenie się skóry, może powodować podrażnienia, alergie, nieestetyczne przebarwienia oraz poważne nowotwory.

Opalanie natryskowe SunFX to najzdrowsza i najbezpieczniejsza forma nadawania skórze pięknego odcienia!

To usługa odpowiednia dla wszystkich, także tych, którzy pragną cieszyć się zdrową opalenizną i źle reagują na promieniowanie UV, np. osób z jasnym fototypem i alergiami.

Sam zabieg opalania jest przyjemny i niezwykle higieniczny- wykonywany jest na stojąco, w specjalnej kabinie SunFX za pomocą precyzyjnego urządzenia. Odcień opalenizny dobierany jest indywidualnie do karnacji klienta, zaś preparaty używane do zabiegu są bezwonne, nie zawierają alkoholu, perfum ani konserwantów, dlatego usługa proponowana jest także kobietom w ciąży oraz osobom z wrażliwą skórą czy bielactwem.

Dla najlepszych i najtrwalszych efektów, przed wykonaniem zabiegu opalania zaleca się wykonanie peelingu, złuszczającego nadmiar zalegającego martwego naskórka. Opalenizna na przygotowanej w ten sposób skórze jest trwała oraz idealnie równomierna.

Sama aplikacja płynu brązującego trwa od 5-10 minut.

W celu całkowitego wchłonięcia produktu, po nałożeniu preparatu, terapeuta suszy ciało specjalistyczną suszarką, w którą wyposażony jest sprzęt do opalania SunFX.

Tuż po zabiegu zaleca się założenie ciemniejszych ubrań.

Kolor utrwala się jeszcze przez kolejne 5 do 12 godzin, dlatego warto odczekać minimum 5 godzin przed wzięciem prysznica.

[gravityform id="4" name="enquire popup" title = "false"]