MASZ PYTANIE? ZAPYTAJ EKSPERTA SUNFX

1.Jak długo utrzymuje się opalenizna SunFX?

W zależności od wcześniejszego przygotowania oraz nawilżenia skóry efekt zabiegu utrzymuje się na skórze od 7-10 dni. 

Nasz Ekspert radzi: Dla maksymalnego wydłużenia efektu opalenizny zalecam odpowiednie przygotowanie skóry przed zabiegiem oraz odpowiednią pielęgnację po zabiegu.

·       Na wieczór przed zabiegiem, lub w dniu zabiegu wykonaj dokładny peeling ciała przy pomocy preparatu SunFX  Body Polish. Jest to wyjątkowo zdrowa formuła peelingu o idealnej ziarnistości – przygotowująca skórę do równomiernej aplikacji i wchłonięcia barwnika

·       Po zabiegu na czas aktywacji formuły opalającej na skórze, nałóż luźniejsze, ciemniejsze ubranie

·       Odczekaj ok. 5 godzin po czym zmyj preparat ze skóry pod prysznicem

·       Po każdorazowej kąpieli koniecznie nawilżaj swoje ciało odpowiednią mieszanką substancji nawilżających. Użyj receptury SunFX Tan Extender z idealną kompozycją substancji podtrzymujących efekt oplenizny

2. Czy opalenizna będzie równomierna?

Sprzęt marki SunFX, stosowany do zabiegu opalania natryskowego jest najbardziej precyzyjnym urządzeniem tego typu na rynku! Posiada funkcję regulacji przepływu, która umożliwia nałożenie płynu wyjątkowo lekką mgiełką przypominającą parę, zapewniając tym samym niezwykłą dokładność w rozprowadzaniu produktu. W związku z tym nie ma obaw, że powstaną na ciele zacieki czy plamy. Dodatkowo wyjątkowa Technologia produktów opalających SunFX opracowana przez Australijskich naukowców- stanowi gwarancję pięknego  i idealnie równomiernego kolorytu skóry.

 3.Który odcień będzie dla mnie odpowiedni?

Firma SunFX posiada w ofercie kilka odcieni idealnie dopasowujących się kompozycji płynów opalających. Personel salonów oferujących usługę SunFx posiada absolutnie niezbędne kwalifikacje w doborze poziomu opalenizny dla najpiękniejszego efektu zabiegu. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych ekspertów nie musisz się martwić o dobór koloru!

 4.Jak długo trwa zabieg opalania natryskowego SunFX?

Samo nakładanie kompozycji barwnika, przez eksperta trwa do 10 minut. Następnie odbywa się kilkuminutowy proces suszenia ciała dla pełnego wchłonięcia preparatu. Cała procedura trwa, więc około 15 minut. I już po tym czasie możesz cieszyć się pięknym kolorytem skóry, który utrwalać się będzie jeszcze do 5 godzin po zabiegu.

[gravityform id="4" name="enquire popup" title = "false"]