Urządzenia do opalania natryskowego

Sekret profesjonalnej usługi opalania natryskowego polega nie tylko na zastosowaniu najnowszej generacji preparatów opalających. Również ważne dla uzyskania perfekcyjnego efektu jest sprzęt, którym płyn jest nakładany.
Systemy opalające SunFX to innowacyjne urządzenia do opalania natryskowego, które składają się z: profesjonalnej turbiny, węża elastycznego oraz opatentowanego aplikatora z numerowaną regulacją przepływu preparatu, który został nagrodzony prestiżową nagrodą „Australian Designer Award”. Aplikator pozwala na łatwe i równomierne nałożenie płynu opalającego za pomocą delikatnej mgiełki a tym samym uzyskanie naturalnie wyglądającej opalenizny, bez smug i zacieków. Te wielofunkcyjne urządzenia posiadają także funkcję suszenia dzięki czemu już po 10 minutach można pochwalić się opalenizną, bez konieczności czekania na jej wyschnięcie.
Urządzenia są proste w użyciu, wydajnie wykorzystują preparaty SunFX, a ich praktyczne, stylowe wzornictwo wzmacnia profesjonalny wizerunek każdego salonu.

Co wyróżnia aplikator SunFX?

Grupa SunFX jako najlepsza światowa marka, stworzyła najwyższej jakości, dopracowany do perfekcji aplikator do opalania natryskowego.

Zwycięzca Australijskiej prestiżowej nagrody„Australian International Design Award” przyznawanej przez Międzynarodową Radę Stowarzyszeń Wzornictwa Przemysłowego jest po prostu najlepszym pistoletem do opalania natryskowego na rynku światowym! Zobacz co wyróżnia aplikator SunFX.

Urządzenia SunFX:

SUNFX MINI PRO

System Mini Pro jest profesjonalnym, mobilnym łatwym w instalacji i obsłudze urządzeniem do opalania natryskowego o wysokich parametrach.

Ze względu na niewielki rozmiar urządzenie SunFX Mini Pro może być z łatwością przechowywany w niewielkich gabinetach jak również umożliwia wykonanie usługi mobilnie w domu u klienta.

SunFX Pro Tower w naszym sklepie

SUNFX PRO TOWER

Profesjonalizm i wysoka jakość urządzenia SunFX Pro Tower została doceniona nie tylko na rynkach międzynarodowych. Firma SunFX Polska jako jedyna w branży oplania natryskowego na polskim rynku otrzymała prestiżowe nagrody.

SunFX Pro Tower to najbardziej popularne urządzenie do opalania natryskowego na rynku!

To jedyny tak precyzyjny sprzęt gwarantujący piękną, naturalną i idealnie równomierną opaleniznę, bez ryzyka smug i zacieków.

Profesjonalizm i wysoka jakość urządzenia SunFX Pro Tower została doceniona przez ekspertów na całym świecie.

Teraz SunFX Pro Tower dostępne w nowej odsłonie z oświetleniem LED!
Nowy, profesjonalny design urządzenia podniesie standard i komfort w każdym salonie. Wspaniały salon potrzebuje wspaniałego sprzętu!

SunFX Pro Tower w naszym sklepie

[gravityform id="4" name="enquire popup" title = "false"]