Międzynarodowe nagrody dla SunFX

Wysoką jakość oraz profesjonalizm SunFX doceniły najbardziej znaczące światowe instytucje

badające trendy w dziedzinie opalania oraz profesjonalnej pielęgnacji skóry:

Na świecie markę SunFX doceniły:

Prestiżowy magazyn amerykański: „American Spa Professional Choice”*,

wyróżnienie w kategorii: ulubiona linia produktów opalających.

*Zwycięzców w poszczególnych kategoriach wytypowali czytelnicy, którzy głosowali na swoje ulubione produkty z serii profesjonalnych.

Australian International Design Award

Międzynarodowa Rada Stowarzyszeń Wzornictwa Przemysłowego przyznała SunFX Pro najwyższe wyróżnienie za wysoką jakość oraz innowacyjność urządzenia.

W Polsce SunFX został wyróżniony:

Marka SunFX po raz kolejny została wyróżniona spośród klikuset firm, zdobywając Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2012. W tym roku medal został przyznany preparatom SunFX za najwyższą jakość i innowacyjność. Oficjalne wręczenie statuetki oraz dyplomu miało miejsce podczas targów „Beauty Vision”, które odbyły się w dniach 17-18/03/2012.

Firma SunFX Polska – dystrybutor profesjonalnych urządzeń do opalania natryskowego otrzymała nagrodę: „Złoty Medal MiędzynarodowychTargów Poznańskich” za urządzenie do opalania natryskowego SunFX Pro Tower. Medal został przyznany za najlepszą jakość produktom eksponowanym na Forum Kosmetyki i Solariów „Beauty Vision” w dniach 02-03/04/2011. Nagroda ma blisko trzydziestoletnią tradycję i przyznawana jest najlepszym produktom eksponowanym na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Firma SunFX Polska otrzymała również Złoty Medal Międzynarodowych Targów Łódzkich „Uroda i Estetyka” , które odbyły się w dniach 22-23/10/2011. Medal został przyznany urządzeniu SunFX Pro Tower za najlepszą jakość i innowacyjność w kategorii „Urządzenia fizykalne i aparatura specjalistyczna do salonów i gabinetów kosmetycznych”.

Na Międzynarodowych Targach Gdańskich „Uroda 2011”, które odbyły się w dnich 01-02/10/2011 firma SunFX Polska otrzymała wyróżnienie w konkursie „Medal Mercurius Gedanensis” w kategorii „Sprzęt i Urządzenia” za SunFX Pro Tower urządzenie do opalania natryskowego.

[gravityform id="4" name="enquire popup" title = "false"]